Bezpłatne konsultacje – Doradca zmiany

12/03/2018; autor: Fundacja TERAZ

Fundacja TERAZ, realizując swoje cele statutowe, w roku 2018 uruchomiła kolejną edycję bezpłatnych konsultacji ze specjalistami w zakresie planowania i realizacji zmiany.

To już trzeci rok, kiedy realizujemy naszą misję pomagania innym, dzieląc się naszym doświadczeniem zawodowym i życiowym w formie konsultacji.

Pomyśl, powiedz. Jakie zmiany przed tobą?

• praca
  • relacja
  • emocje
  • miejsce zamieszkania
  • rozwój
  • planowanie życia
  • wygląd
  • samopoczucie

Zapraszamy. Wystarczy wysłać do nas e-mail (info@fundacjateraz.org) z informacją, w jakim obszarze potrzebujesz pomocy, by wesprzeć twoją zmianę.

Możesz również skorzystać wcześniej z kwestionariusza samooceny dostępnego w zakładce: Autodiagnoza.

Umówimy się z tobą na sesję diagnostyczną – zwykle 50-90 min, a następnie, będziesz mógł skorzystać z jeszcze jednej konsultacji (ok.45 min), podczas której omówicie propozycje etapów oczekiwanej przez ciebie zmiany.

Liczba konsultacji jest limitowana, obowiązuje kolejność zgłoszeń.