Czytelnia

Gdzie szukać inspiracji, jeśli nie pojawia się automatycznie w naszych głowach lub sercach? Jest wiele miejsc, które mogą pobudzić naszą wenę, dodawać animuszu, czy pokazywać przykłady osób, które mimo błądzenia, odnalazły się w zmianie i jej nowych możliwościach.  Na stronie TERAZ takim miejscem jest Czytelnia.

Każda czytelnia ma swoje działy. W naszej też zasoby rozmieściliśmy na różnych półkach, abyś mógł łatwiej odnaleźć to, czego potrzebujesz. Proponujemy na początek Artykuły, Książki i Filmy. W tym miejscu chcielibyśmy i Ciebie inspirować różnymi materiałami, które będą miały wymiar tak naukowy, jak i artystyczny. Zachęcamy do zaglądania, do poznawania i do doświadczania materii „zmiany” poprzez wyselekcjonowane, ciekawe i pobudzające artykuły, recenzje nietuzinkowych filmów i rekomendacje poruszających książek.

Nasza Czytelnia, choć poświęcona głównie sprawom szeroko pojmowanej materii ZMIANY, nie jest monotematyczna. Udostępniamy w niej ciekawe informacje z dziedziny psychologii człowieka, dzielimy się wynikami najnowszych badań naukowych koncentrujących się wokół spraw zdrowia, ale będziemy też proponować ważne i inspirujące teksty publicystyczne, recenzje filmów i omówienia godnych polecenia książek.

Jeśli zabraknie czegoś, czym byłbyś zainteresowany, dostawimy kolejną półkę lub nawet cały regał. Możesz zresztą zrobić to sam, nadsyłając do Czytelni pozycje, którymi, Twoim zdaniem, warto podzielić się z innymi. Podzielić się tym, co Wam towarzyszy, kiedy przeczytacie ważny i dopingujący do zmiany tekst, obejrzycie dobry materiał wideo, czy też wzbudzi Wasze emocje pożywna dla umysłu lektura. Cóż może być lepszego, jak dzielenie się tym, co sami doświadczamy lub chcielibyśmy doświadczać?  Czekamy na Wasze propozycje!