COVID nie odpuszcza i my też – w pomaganiu!

15/04/2021; autor: Fundacja TERAZ

Pandemia – nikt chyba nie przypuszczał, że będzie z nami aż tyle czasu. Choć do pewnych rzeczy zdążyliśmy już się trochę przyzwyczaić a nawet zaadoptować, to przedłużający się czas mniejszego kontaktu społecznego, ograniczeń i nadal dużym ryzykiem zachowania i zgonu, wyzwala w nas natłok myśli oraz trudnych emocji. Fundacja TERAZ to miejsce, gdzie

możesz liczyć na profesjonalne wsparcie:

• psychologów,
  • psychoterapeutów,
  • doradców zawodowych,
  • interwentów kryzysowych,
  • mentorów,
  • i innych specjalistów, którzy pomogą Tobie w zmianie.

Nasza akcja bezpłatnych konsultacji w ubiegłym roku cieszyła się powodzeniem, to znaczy, że taka pomoc jest potrzebna. Życie zweryfikowało nasze przygotowanie do zmiany, naszą elastyczność i umiejętności adaptacyjne. Wygląda na to, że kompetencje w tym zakresie przyjdzie nam doskonalić dłuższy czas.

Jeśli jesteś właśnie w takim momencie życia, nie radzisz sobie z sytuacją oraz nie bardzo wiesz do kogo zwrócić się o pomoc – nie czekaj, zapisz się na bezpłatne konsultacje do specjalistów, działających w ramach akcji „Zmiana kontra COVID-19” pod patronatem Fundacji TERAZ.

Specjaliści psychologowie, psychoterapeuci, interwencji, doradcy zawodowi będą dyżurować w każdy poniedziałek i piątek od 8.00 do 10.00 oraz od 18.00 do 19.30 w okresie:

• od 26 kwietnia do 30 czerwca,
  • od 06 września do 30 listopada.

Możecie zapisać się na 30 min. konsultację poprzez e-mail lub telefonicznie. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ponieważ chcielibyśmy pomóc, jak największej liczbie osób, prosimy o zapisywanie się na pojedyncze spotkanie. Jeśli w rozmowie specjalista uzna, że jest potrzeba dodatkowego czasu – zaproponuje ponowny termin, jednak nie więcej niż jeden dodatkowy.

Jeśli zapisaliście się, a sytuacja zmusi Was do zmiany terminu, nie zapomnijcie nas o tym powiadomić – dzięki temu z naszej pomocy będzie mogła skorzystać inna oczekująca osoba. Wspierajmy się wzajemnie i dbajmy o siebie.