Covidowe konsultacje online

21/10/2020; autor: Fundacja TERAZ

Czas pandemii, to czas trudny dla wielu z nas. Jedni cierpią z powodu nadmiaru informacji, inni z jej niedoboru. Jesteśmy przeładowani pracą, zadaniami, natłokiem myśli.

Obciążeniem staje się dla nas wiszące nad głowami wielu z nas ryzyko:

• choroby naszej lub kogoś bliskiego,
  • zwolnienia z pracy,
  • trudności i kryzysów rodzinnych, wynikających z ciągłego przebywania z tymi samymi osobami
  • i wielu innych.

Jesteśmy między nadmiarem informacji, a ich niedoborem lub – jeszcze gorzej, w natłoku informacji, których nie jesteśmy w stanie zweryfikować. Nagle, dla niektórych z nas – ultranagle, życie zweryfikowało nasze przygotowanie do zmiany, naszą elastyczność i umiejętności adaptacyjne.

Jeśli jesteś właśnie w takim momencie życia, nie radzisz sobie z sytuacją oraz nie bardzo wiesz do kogo zwrócić się o pomoc – nie czekaj, zapisz się na bezpłatne konsultacje do specjalistów, działających w ramach akcji „Zmiana kontra COVID-19” pod patronatem Fundacji TERAZ.

Specjaliści psychologowie, psychoterapeuci, interwencji, doradcy zawodowi będą dyżurować od 05 listopada do 23 grudnia 2020r. w godzinach od 8.00 do 20.00 od poniedziałku do piątku, za wyjątkiem świat.

Możecie zapisać się na 30 min. konsultację poprzez e-mail lub telefonicznie. Decyduje kolejność zgłoszeń. Ponieważ chcielibyśmy pomóc, jak największej liczbie osób, prosimy o zapisywanie się na pojedyncze spotkanie. Jeśli w rozmowie specjalista uzna, że jest potrzeba dodatkowego czasu – zaproponuje ponowny termin, jednak nie więcej niż jeden dodatkowy.

Jeśli zapisaliście się, a sytuacja zmusi was do zmiany terminu, nie zapomnijcie nas o tym powiadomić – dzięki temu z naszej pomocy będzie mogła skorzystać inna oczekująca osoba. Wspierajmy się zwajemnie i dbajmy o siebie.

Życzymy Wam dużo zdrowia!