Człowiek w świecie zmiany

30/11/2017; autor: Fundacja TERAZ

Fundacja TERAZ wraz ze Szkołą Główną Handlową w Warszawie zorganizowały wykład dla Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku pt. Człowiek w świecie zmiany.

Dziś późnym popołudniem mieliśmy zaszczyt wygłosić wykład na temat zmian w życiu człowieka do wielce szacownego gremium – Słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Sala audytoryjna, mimo późnej pory zgromadziła liczną grupę seniorów, którzy – jak mało kto, bardzo zainteresowani byli tym, czym zmiana jest, jak ja skutecznie w życiu wprowadzać, a także jakimi sposobami w tym pomagać.

W trakcie dyskusji, którym nie było końca, bardzo dużo pytań dotyczyło zmian wymuszonych częstokroć w naszym późniejszym życiu – odejściem bliskiej osoby, czy długotrwałą chorobą. To bardzo trudne tematy, a mimo to, rozmawialiśmy o nich w sposób bardzo otwarty i praktyczny.

Na zakończenie otrzymaliśmy zaproszenie do ponownego zagoszczenia w ścianach tej znamienitej uczelni i do współdzielenia się wiedzą, doświadczeniem oraz użytecznymi wskazówkami.

Z przyjemnością z zaproszenia skorzystamy!