Dieta, dietka – slow food i mindfulness

16/08/2018; autor: Fundacja TERAZ

Fundacja TERAZ zaprasza na wspólne poznawanie praktyki uważności w gotowaniu!

Mindfulness, to jedna z nowych dziedzin współczesnego życia, która przywędrowała do nas ze wschodu, a wraz z nią odkrywamy, że jedzenie może być smaczne, a jednocześnie może pomóc nam w zmianie naszego tempa życia.

W programie:

• uważne przygotowanie produktów do gotowania
  • uważne przygotowanie miejsca pracy Szefa Kuchni 😉
  • uważne gotowanie
  • uważne jedzenie
  • uważne przygotowanie kawy/herbaty
  • uważne zmywanie/sprzątanie

Na zakończenie nauczymy się również techniki uważnego chodzenia (czasami nazywanego jako „Marsz Zombi”) oraz uważnego oddechu, a to wszystko zrealizujemy w pozamiejskiej scenerii wyjazdowej.

Bowiem, tym razem warsztaty odbędą się w Jastarni, tak, aby wykorzystać wasze wyjazdy, wasze odrywanie się od codzienności i wzmacnianie waszych postanowień zmieniających życie.

Oczywiście będziemy bazować na zdrowych produktach i zaleceniach z piramidy żywieniowej. Bo dieta to zdrowie!

Zapraszamy. Wystarczy wysłać do nas e-mail (info@fundacjateraz.org) z informacją, czy jesteś zainteresowany/a wzięciem udziału w warsztacie, podając jakiś rodzaj kontaktu, abyśmy mogli przekazać więcej informacji i instrukcji.

Liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Miejsce: Jastarnia. Dom Zdrojowy

Termin: 7 września, w godzinach od 17.00 do 19.30