Seminarium nt. zmian zasad żywienia a tradycji bożonarodzeniowej

29/11/2016; autor: Fundacja TERAZ

W grudniu zapraszamy na Seminarium nt. zmiany aktualnych zasad żywienia a tradycji bożonarodzeniowej.

Już 16 grudnia br. o godz. 17.00 Fundacja TERAZ organizuje seminarium, na który będziemy omawiać różnice między starą a nową piramidą żywieniową. Zapoznamy się z różnicami pomiędzy każdym z tych podejść, omówimy aktualne wyniki badań w tych zakresach, a także zaprosimy Państwa do podzielenia się waszymi doświadczeniami związanymi z przygotowaniem potraw bożonarodzeniowych z uwzględnieniem (lub nie) nowych wytycznych WHO w zakresie żywienia. Jeśli macie państwo jakieś ciekawe przepisy, które są dowodem na to, że można pogodzić nowe zalecenia żywieniowe z tradycją tych najbardziej polskich świąt, zapraszamy z nimi do nas na spotkanie. Najciekawsze zamieścimy również na naszej stronie internetowej. Zmiana czasami zaczyna się od najprostszych sprawa, chociaż akurat zmiana w tradycji do takich prostych spraw zwykle się nie zalicza.