Koło zdrowia – coaching zdrowia

06/05/2018; autor: Fundacja TERAZ

A dziś o zdrowiu w sposób nowoczesny. Tak dużo współcześnie słyszymy o coachach. Co robią, czym się zajmują, jak pracują?

My nie będziemy mówić czym się coach zdrowia zajmuje, za to zapraszamy na warsztat, w którym zademonstrujemy zasady i damy wprowadzenie do coachingu zdrowia.

Co wy na to? Każdy dobry (a i mniej dobry też) sportowiec, ma swojego trenera, który – patrząc na wyczynowca z boku, podpowiada co jest dla niego dobre lub lepsze, jak może osiągnąć więcej w świecie zawodowego lub amatorskiego sportu.

My zapraszamy do wspólnego potrenowania ZDROWIA. Tu zawsze jest miejsce na poprawę i oczywiście na zmianę, czasami nawet bardzo wielką.

Opowiemy o kole zdrowia oraz o tym, jak z coachem zdrowia osiągać swoje zdrowotne cele.

Miejsce: Fundacja TERAZ

Kiedy: 22 maja o godz. 13.00

Spotkanie potrwa ok. 2-2,5h.