Warsztaty na personelu medycznego

02/01/2023; autor: Fundacja TERAZ

Lekarzu/rko, Pielęgniarzu/rko, Ratowniku/czko, Farmaceuto/tko…

Fundacja TERAZ uruchamia dedykowane warsztaty dla Personelu Medycznego dotyczące komunikacji z pacjentem, które odbędą się w dniach 14-15 stycznia br. online. To niezwykle istotne szkolenie, które pomoże doskonalić umiejętności interpersonalne personelu medycznego oraz pomagać będzie podnosić jakość opieki, jaką świadczycie Państwo swoim pacjentom.

Cel warsztatów: Celem naszych warsztatów jest rozwijanie umiejętności komunikacji z pacjentami, zrozumienie ich potrzeb i oczekiwań oraz budowanie pozytywnych relacji, które przyczynią się do lepszego procesu leczenia i wyższej satysfakcji pacjentów.

Terminy warsztatów:

• Dzień 1: 14 stycznia br. od godziny 10.00-16.00
  • Dzień 2: 15 stycznia br. od godziny 10.00-16.00

Agenda warsztatów:

1. Wprowadzenie do znaczenia skutecznej komunikacji z pacjentem.
  2. Rozumienie potrzeb pacjentów i budowanie empatii.
  3. Radzenie sobie z trudnymi sytuacjami i konfliktami.
  4. Zasady etyki zawodowej w komunikacji z pacjentem.
  5. Studia przypadków i praktyczne ćwiczenia.
  6. Podsumowanie i dyskusja.

Prowadzący: Warsztaty będą prowadzone przez doświadczonych specjalistów w dziedzinie komunikacji oraz ekspertów medycznych, którzy podzielą się swoją wiedzą i praktycznymi wskazówkami.

Koszty: Udział w warsztatach jest bezpłatny dla wszystkich pracowników medyczny, którzy zgłoszą swoją gotowość i zainteresowanie wzięciem udziału w szkoleniu oraz zadeklarują wdrożenie pozyskanych informacji i umiejętności w codziennej pracy z pacjentem.

Rejestracja: Prosimy o potwierdzenie swojego udziału do 9 stycznia br. poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres info@fundacjateraz.org lub listownie na adres korespondencyjny Fundacji.

Liczymy na Państwa aktywny udział i zaangażowanie w te ważne warsztaty. Doskonalenie umiejętności komunikacji z pacjentami to kluczowy element pracy, który wpłynie na poprawę jakości opieki medycznej, a także może ochronić personel medyczny przed wypaleniem zawodowym.

Serdecznie zapraszamy!